NETSTAJ - Türkiye'nin en büyük staj platformu

Hakkımızda

NETSTAJ - ONLINE STAJ PLATFORMU NEDİR ?

NETSTAJ, Staj yapacak öğrencilerin staj işlemlerini elektronik ortamda yapmasını sağlayan,kağıt israfı olmadan,yapılan uygulamaların verimini artırmak amacıyla oluşturulan ve bu staj raporlarının uzun süre muhafaza edilebileceği bir sistemdir.

NETSTAJ sistemi sayesinde,öğrencilerimiz işletmelerde staj dosyası taşımalarına gerek kalmayacaktır.Staj ofisleri yüzlerce karmaşık staj dosyaları ile dolmayacaktır.

Yazılan raporların günlük yazılması sağlanacak,1 Hafta yazılmayan öğrenci rapor dosyası otomatik olarak kilitlenecektir.Bu sebeple;güncel yazılım sağlanacak staj verimliliği artacaktır,tüm bilgiler NETSTAJ veritabanında saklanacak.Okul yönetimi binlerce dosyayı elektronik ortamda muhafaza etmiş olacaktır.

NETSTAJ bünyesindeki firma havuzu ile büyük bir stajyer portalıdır.Staj yeri bulamayan öğrencilere istedikleri iş alanlarında staj yeri bulur ve kendi bünyesinde staj yapmasını sağlar.

Misyonumuz

Göster Kapat
Hizmet verdiğimiz birey ve kurumların staj,kariyer planlarını doğru operasyonlarla koordine etmek, planların olgunlaşması safhasında doğru tavsiye ve yönlendirmelerde bulunarak reel farklılıkları şeffaf bir şekilde önlerine koyup problemsiz ve teknolojik ortamda hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Göster Kapat
İş hayatında staj ve stajyerin çok önemli olduğu günümüzde staj yapacak,bünyesinde stajyere ihtiyaç duyan her birey ve kurumu iletişim ağında bulunduran, inovasyon ve teknoloji kavramlarına verdiği önemi vurgulayacak nitelikte başarıyla sonuçlanmış proje ile ön planda olan, sunduğu hizmetler kapsamında güvenilirliği ve referansları ile anılan, yüksek katma değer üretebilen ve ürettiği değerleri sürdürülebilir kılan bir marka olarak ulusal ve uluslararası hizmet pazarında Türkiye’yi temsil etme gururuna uzun yıllar nail olabilmektir.